СВЯТО МИКОЛАЯ

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на свято.

З Дня святого Миколая починається цикл зимових свят в Україні.

В Україні існує багато традиції святкування Дня святого Миколая. Дітям до цього свята готували особливе печиво — миколайчики. На Харківщині існував звичай святкувати триденні Миколині святки, готуючи кутю й узвар.

В День Святого Миколая колектив нашого закладу від чистого серця бажає радості і добрих посмішок близьких, світлої надії душі і вірної удачі, казкових чудес і чарівних моментів, безсумнівного щастя на шляху і щирої любові.