ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ ДИТИНИ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ

/Files/images/девочка у окна.gif

Згідно з Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 12.12.2003

№ 305 та Основ законодавства України про охорону здоров'я до закладу дошкільної освіти для дітей з порушеннями зору зараховуються:

*сліпі діти і діти зі зниженим зором (тривалість перебування у закладі від зарахування до початку шкільного навчання);

* діти з амбліопією високого та середнього ступенів та косоокістю (термін перебування у закладі один рік);

* діти з функціональним порушенням зору та косоокістю;

*діти з гостротою зору до 0,4, з оптимальною оптичною корекцією на кращому оці – з 2 років та за наявності направлення обласної психолого-медико-педагогічної консультації.

Термін перебування дітей із зниженим зором, з косоокістю, амбліопією у разі необхідності може бути продовжений на підставі висновку лікаря-офтальмолога та обласної ПМПК.

За дитиною зберігається місце в ЗДО у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів - з 1 червня по 31 серпня).

Відрахування дитини із закладу дошкільної освіти може здійснюватись:

- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

- на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі та з урахуванням висновку ПМПК діти можуть направлятися після діагностуючого періоду до закладу відповідного напрямку;

- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування.

/Files/images/buket-101.gif