/Files/images/DSC01838.JPG

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 267 компенсуючого типу Храківської міської ради" було відкрито 22.12.1963 року. Тоді заклад-новобудова гостинно відкрив двері трьох груп для дітей мікрорайону. Заклад був розрахований на 280 відвідувань, але з 1963 по 1967 його відвідувало щодня 300-320 дітей.

У 1980 році були відкриті 2 цілодобові групи для дітей з порушенням зору, а 1996 році заклад повністю став спеціальним.

На сьогоднішній день у закладі навчаються та виховуються 97 дітей, що мають порушення зору.

49 працівників закладу докладають зусилля, аби їм було тут затишно, комфортно, цікаво, весело: 24 педагоги, (завідувач, вихователь-методист, вчителі-дефектологи, практичний психолог, соціальний педагог, музичні керівники, вихователі, інструктор з фізичної культури, керівник гуртка), лікар-офтальмолог, сестра медична старша, сестра медична з дієтичного харчування, та 22 технічних працівники.

У закладі діє ортоптичний кабінет, оснащений необхідним лікувальним обладнанням, у якому працює сестра медична лікувального кабінету.

На базі закладу у 2006 році проходив І Всеукраїнський з'їзд тифлопедагогів.

Ми дуже любимо наш заклад !