/Files/images/Risunok.gif

Інструктор з фізичної культури: Зоря Карина Едуардівна

/Files/images/ln_razdeltel/1373705gzpryqapmw.gif

Фізичне виховання дитини - запорука здорового суспільства!

Фізична культура особливо необхідна дітям дошкільного віку оскільки саме в цей період закладається фундамент фізичного розвитку і здоров'я.

Фізична культура — це сукупність матеріальних і духовних цінностей, що створюються і використовуються для фізичного удосконалення людей, вона становить частку загальної культури суспільства.

Метою фізичного виховання, починаючи з раннього дитинства, є формування фізично досконалої людини, зміцнення здоров'я та підвищення її працездатності. Ця мета відображає суспільні та особисті інтереси кожної людини. Мета фізичного виховання розкривається та конкретизується в загальних завданнях, які вирішуються залежно від особливостей вікового розвитку дітей.

/Files/photogallery/8706/P90124-100404.jpg

Дошкільний період має велику пластичність та сприйнятливість до засобів фізичної культури. Оздоровчі завдання спрямовані на охорону життя, зміцнення здоров'я, всебічний фізичний розвиток, загартування та удосконалення функцій організму дітей, підвищення фізичної та розумової працездатності. Виховання інтересу до рухової діяльності та формування потреби в систематичних заняттях фізичними вправами слід починати з дошкільних років.

/Files/photogallery/8706/P90124-100100.jpg

Завдання фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі:
* Зміцнювати м'язи ніг, рук, розвивати пам'ять мислення, увагу, комунікабельність, спритність, вміння аналізувати, приймати рішення, вибирати правильну позицію;
* сприяти створенню у дітей гарного настрою, викликати позитивні емоції, удосконалювати рухові навички та вміння;
* виховувати спостерожливість, уважність до інших людей;
* виховувати патриотичні почуття на основі активізації інтересу дитини до народних українських ігор, спортивних розваг, народних змагань;
* збагачувати словниковий запас дітей, розвивати кмітливість, швидкість та рішучість.