/Files/images/58694409_16332261_opros.gif

/Files/images/nadpisi/text2.gif

Верховна рада України

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

Департамент освіти Харківської міської ради

Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради

Освітній портал ПедПРЕСА

Газета "Дошкільна освіта"

Все для дитячого садочку

ПЕДРАДА портал освітян України

/Files/images/2274022y9b148k6z9.gif

ІНТЕРНЕТ - РЕСУРСИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Найцікавіші та популярні сайти для батьків та їх дітей, які допоможуть знайти відповіді на всі запитання, зробити життя цікавим та пізнавальним.

Дошкільна освіта - сайт призначений для дошкільнят, їх батьків, а також вихователів дошкільних закладів. На цьому сайті можна знайти багато корисної інформації з виховання та навчання дітей від народження до 7 років, літературу та ігри для дітей, посилання на інші ресурси і просто цікаву та корисну інформацію.

Альманах "Ранній розвиток" - сайт створений батьками, об'єднаними одним прагненням - максимально розвинути дані дитини не в одній якійсь галузі, а виховати гармонійну людину. Публікації альманаху висвітлюють різні аспекти раннього розвитку дітей, які розбиті на розділи, що відповідають різним віковим групам.

"До и после трёх" - сайт присвячений дошкільному розвитку, особливо – ранньому розвитку. Він побудований у вигляді довідника, збірника занять, в тому числі вправ, які можна проводити з дитиною.

"Дошкільник" - цей сайт – для сім'ї, для батьків, матерів і дітей. Сайт про те, як виховувати дитину, як навчитися знаходити з нею спільну мову. Багато цікавої інформації для дітей: казки, вірші, розумні задачки, пізнавальні статті. На сайті представлена ​​також велика колекція сценаріїв до різних свят.

"Весела абетка" - на сайті розміщено різноманітні українські казки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки, ігри для малят та ін.

Дитячий казковий журнал - вірші, оповідання, казки, ігри для дітей.

Діти мережі - сайт для дітей та батьків.

Дитяча література - казки, вірші, розмальовки та ігри для дітей.

"Долоньки" - сайт призначений для батьків та вихователів груп раннього розвитку дітей.

Проект "Українська казка"

Детский журнал Кенгуру - раскраски, флеш-игры, головоломки, самоделки