/Files/images/nadpisi/text14.gif

У закладі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

/Files/images/nadpisi/text15.gif

/Files/images/deti-89.gif

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

/Files/images/nadpisi/text16.gif

/Files/images/school2407.jpg

День вчителя - професійне свято всіх працівників освіти було засноване ЮНЕСКО в 1994 році.

Відзначається в першу неділю жовтня. Хоч у навчальних закладах учні вітають своїх педагогів у п‘ятницю.

В цей день хочеться привітати не лише вчителів, а й усіх, хто якось причетний до навчального процесу і освіти. Це нелегка праця, тому сьогодні кожен із нас схиляє голову перед своїми вчителями за терпіння, мудрість, самовідданість.

Бажаємо вам, мудрі наставники поколінь, натхнення, міцного здоров‘я, здібних і вдячних вихованців, педагогічних звершень на благо всієї країни.

Українська освіта має багато проблем, але хай сьогодні для вас будуть лише квіти і посмішки вдячних дітей!

/Files/images/nadpisi/text17.gif

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для дошкільників проводиться веселий новорічний ранок, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

/Files/images/nadpisi/text18.gif

В цей день діти вітають один одного зі святом валентинками, які самі виготовляли.

/Files/images/nadpisi/text19.gif

Від щирого серця хочеться привітати всіх красунь та розумниць. Не інакше - день Жінки - має бути особистим святом кожної свідомої людини. Людини, небайдужої до природніх цінностей та найперших людських пріоритетів. Рід. Сім'я. Мати, сестра, бабуся, подруга, - всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. А людина - істота суспільна. Для чоловіків крім того - дівчина, дружина, особливо дружина - уособлення затишку, статусу, роду, продовження життя.

/Files/images/nadpisi/text20.gif

1 квітня - цей День не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається й у Росії, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході. В одних країнах 1 квітня називають Удень сміху, в інші - Удень дурня. У цей день кожний не ладь пожартувати над навколишніми, ніхто не застрахований від розіграшів і навіть самі серйозні мимоволі посміхаються.
І саме в цей день в закладі панує атмосфера щасливого дитинства.

/Files/images/nadpisi/text21.gif

/Files/images/1266930324_51564.jpg

Щороку десятки випускників закладу поповнюють ряди першокласників. Більшість із них стає учнями загальноосвітніх шкіл міста, інші - відвідують спеціальну загальноосвітню школу - інтернат № 12, з якою наш заклад підтримує дружні зв'язки вже багато років поспіль.

Випуск дітей до школи - це і радісна, і сумна подія водночас. Радісно дивитися на змужнілих вихованців, пригадуючи їх невмілими та безпорадними. А сумно від думки про те, що зігріті любов'ю, добротою вихованці, як маленькі пташенята, що навчилися літати, покидають рідне гніздо. Крім того, випуск - це іспит для педагогічного колективу на професіоналізм, адже саме від них залежить підготовка дошкільнят до шкільного життя, їх адаптпція до нових умов.

У травні 2014 року заклад випустив 40 дошкільнят. Батьки висловили подяку вихователям випускних груп Новодрановій Л.В., Близнюк Т.В., Єремєєвій Т.О., Сєргєєвій Н.М., Пасічник О.Б., Понкратовій Н.П.

Вихователі підтримують зв'язок з батьками вихованців, цікавляться станом їх здоров'я, адаптації до школи, успіхами у навчанні. На засіданнях педагогічних рад заслуховуються питання про стан адаптації до шкільного життя та рівень засвоєння ними програми 1 класу.