Шановний Гість нашої сторінки!

Очі стали для людини віконечком у світ,
І без них ніхто й нічого бачити не зміг.
А тепер ми бачим квіти, поле, ліс і небо -
Ну, скажіть же, що людині більшого не треба!
Вся краса земна й небесна милує нам очі,
І тому про них ми дбати будемо охоче!
В.Грінчак

Однією з найбільш важливих переваг лікування дітей з порушеннями зору в спеціальному дошкільному закладі є і те, що дитину оточують вчителі-дефектологи та вихователі, які здійснюють постійний контроль за виконанням призначень лікаря-офтальмолога, підтримують інтерес дитини до лікування. Адже лише тоді, коли дитина займається з бажанням і зацікавленістю можна розраховувати на позитивний результат.
Наш спеціальний дошкільний заклад освіти для дітей з порушеннями зору здійснюють тривале та інтенсивне комплексне лікування, поєднане водночас і з раціонально побудованим педагогічним процесом, який передбачає корекційно-виховну роботу з урахуванням порушень зорового аналізатору.

НАШІ ВЧИТЕЛІ-ДЕФЕКТОЛОГИ

/Files/images/foto_pedagogi/Закипная Е..JPG /Files/images/foto_pedagogi/Евдошенко.jpg
ЗАКІПНА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
освіта вища спеціальна,